TERMINY I ZASADY SKŁADANIA DOKUMENTÓW NA DYŻUR WAKACYJNY

Przypominamy, że w bieżącym roku nasze przedszkole pełni dyżur wakacyjny w lipcu. Dokumenty na dyżur wakacyjny rodzice są zobowiązani złożyć w terminie od 4 do 15 maja b.r.  Informujemy, że na dyżur wakacyjny rodzice dzieci, dla których nasze przedszkole jest placówką macierzystą składają tylko deklarację – wzór: deklaracja PP13 – wakacje 2023 . Złożenie deklaracji jest równoznaczne z kontynuowaniem przez dziecko edukacji przedszkolnej w okresie wakacji. Natomiast rodzice dzieci z innych przedszkoli składają wniosek o przyjęcie dziecka – wzór:  karta wakacyjna 2023– Dokumenty można pobrać ze strony internetowej lub w pokoju administracyjnym – biuro nr 1.W przypadku braku miejsc w naszym przedszkolu, karty wakacyjne będą przekazywane do innych placówek, zgodnie ze wskazanymi przez rodziców preferencjami. O decyzji rodzice zostaną powiadomieni przez przedszkole, które przyjęło dane dziecko, nie później, niż do 25 maja b.r.  – poprzez wywieszenie list.