Publiczne Przedszkole nr 13 w Pile

Podstawowe informacje o przedszkolu

 

1. Budynek parterowy, z odrębnym placem zabaw dla dzieci młodszych i starszych.

2. Sześć oddziałów dziewięciogodzinnych usytuowanych w przestronnych, jasnych salach, wyposażonych w sprzęt i pomoce edukacyjne z certyfikatami

3. Wykwalifikowana kadra pedagogiczna, ciepły i życzliwy personel pomocniczy

4. Bogaty zestaw programów edukacyjnych, w tym autorskich, zgodnych z podstawą programową; innowacje pedagogiczne

5. Szeroki zakres współpracy ze środowiskiem lokalnym nad realizacją zadań statutowych

Osiągnięcia

1. Staramy się, aby dzieci czuły się u nas ważne, akceptowane, radosne i bezpieczne! – przedszkole przystąpiło do Ogólnopolskiego Programu “Chronimy dzieci”.

2. Mamy niepowszedni, bardzo efektywny program adaptacji dziecka i rodzica do przedszkola, realizowany od wielu lat w okresie od kwietnia do czerwca każdego roku w formie cotygodniowych spotkań. Szczegółowe informacje na naszej stronie internetowej.

3. W edukacji kładziemy nacisk na wszechstronny rozwój, zgodny z potencjałem dziecka, dobre przygotowanie do szkoły, bezpieczeństwo i  postawy prospołeczne. W szerokim zakresie i we wszystkich grupach wiekowych uczymy dzieci programować – skutecznie realizujemy wiele projektów o takim charakterze, o których więcej można przeczytać na naszej stronie internetowej.

Skip to content