Publiczne Przedszkole nr 13 w Pile

Informacja o grupach w roku szkolnym 2021/2022

 

Szanowni Rodzice,
dokonaliśmy podziału dzieci na grupy na przyszły rok szkolny. Przypominam, że w tegorocznym naborze do przedszkola przyjęliśmy 101 dzieci “ z deklaracji”, czyli kontynuujących edukację i 42 nowych dzieci, w tym: 32 dzieci trzyletnich, 5 dzieci czteroletnich, 2 dzieci pięcioletnich i 3 dzieci sześcioletnich. W związku z wymogiem tworzenia grup zbliżonych wiekowo, po uwzględnieniu możliwości po rekrutacji, stan obecnie funkcjonujących grup w niektórych przypadkach zostanie zmieniony. Wspólnie z wychowawcami dołożyliśmy starań, aby przyjąć możliwie najkorzystniejsze rozwiązania. Jeżeli ktoś z Państwa chciałby uzyskać informację o tym, do jakiej grupy zostało przydzielone Państwa dziecko, proszę kontaktować się bezpośrednio i osobiście z wychowawcą. List grupowych nie publikujemy z uwagi na ochronę danych. Nie udzielamy także informacji telefonicznych w tej sprawie.
Mam nadzieję, że przyjęte rozwiązania spotkają się z Państwa zrozumieniem.
Z poważaniem

Krystyna Żelazna-Wójcik
dyrektor przedszkola

Skip to content