DZIĘKUJĘ!!!

zbliża się dzień mojego odejścia na emeryturę i  –  tym samym –  zakończenia pracy na stanowisku dyrektora Publicznego Przedszkola nr 13 w Pile. Z tej okazji pragnę Państwu serdecznie podziękować za wieloletnią współpracę. Jestem wdzięczna za niezliczone spotkania, rozmowy, wspólnie podejmowane inicjatywy. Dziękuję za zaufanie, jakim mnie Państwo obdarzaliście przez wszystkie lata mojej aktywności zawodowej, za liczne słowa uznania oraz za wzruszające, piękne pożegnanie podczas festynu przedszkolnego. Życzę całej społeczności przedszkolnej wszelkiej pomyślności. Dzieciom, moim drogim wychowankom, a także następnym pokoleniom przedszkolaków życzę bezpiecznego i szczęśliwego dzieciństwa w murach przedszkola, którym miałam zaszczyt kierować przez trzydzieści trzy lata.  Łączą nas wspomnienia, dlatego zawsze będę kibicować „trzynastce” !

Z wyrazami szacunku – Krystyna Żelazna-Wójcik, dyrektor Publicznego Przedszkola nr 13 w Pile