Publiczne Przedszkole nr 13 w Pile

ZAPROSZENIE NA SPOTKANIE ORAZ INFORMACJA O ADAPTACJI DLA RODZICÓW NOWYCH DZIECI

 

Szanowni Rodzice dzieci przyjętych do przedszkola po raz pierwszy na rok szkolny 2021/2022,

informujemy, że 27 sierpnia o godz. 13:00 w budynku przedszkola odbędzie się dla Państwa zebranie organizacyjne. Natomiast 30 i 31 sierpnia w godz. 16:00 – 17:30 zapraszamy dzieci na spotkania adaptacyjne. Ze względów epidemiologicznych prosimy o uczestnictwo w zebraniu  i spotkaniach adaptacyjnych z dzieckiem tylko jednego rodzica. WAŻNE!!! na zebranie organizacyjne prosimy przynieść ze sobą dwa załączone tu dokumenty – wypełnione i podpisane, tj. Wykaz osób upoważnionych do odbioru dziecka Wykaz osób upoważnionych – PP13.(1) oraz Informację o zasadach pobierania opłatInformacja o odpłatności (2021-2022)  W przypadku, gdyby sytuacja wywołana pandemią uniemożliwiła organizację powyższych spotkań, prosimy koniecznie obydwa dokumenty dostarczyć do przedszkola poprzez wrzucenie ich do skrzynki podawczej, znajdującej się w korytarzu przy wejściu głównym.

Czekamy na Państwa oraz na dzieci i liczymy na to, że uda nam się spotkać.

 

Skip to content