OBOWIĄZEK POTWIERDZENIA WOLI PRZEZ RODZICÓW DZIECI ZAKWALIFIKOWANYCH!!!

Informujemy, że w dniach 26.03. – 30.03.2021 r. rodzice dzieci zakwalifikowanych w wyniku postępowania rekrutacyjnego do przyjęcia do publicznego przedszkola zobowiązani są do potwierdzenia woli realizacji wychowania przedszkolnego. W związku z istniejącą sytuacją epidemiczną, w celu ograniczenia niebezpieczeństwa zarażenia się koronawirusem COVID19, zalecamy pobranie wzoru: Potwierdzenie woli 2021-2022 , wydrukowanie, uzupełnienie, złożenie podpisów i dostarczenie do skrzynki podawczej zamieszczonej w przedszkolu przy wejściu głównym –  w godz.8:00-16:00.

W przypadku osób przebywających w izolacji lub na kwarantannie „Potwierdzenie woli” można przesłać drogą elektroniczną na adres przedszkola: pp13@cuw.pila.pl.   W treści maila należy zawrzeć formułę: ” Potwierdzam wolę realizacji wychowania przedszkolnego przez nasze dziecko …… (imię i nazwisko dziecka/dzieci, nr PESEL) w roku szkolnym 2021/2022″. Wiadomość należy również podpisać imieniem i nazwiskiem osoby wysyłającej maila.

Potwierdzenie woli nie dotyczy osób, które składały deklarację o kontynuowaniu przedszkola.

Jednocześnie informujemy, że brak potwierdzenia woli uczęszczania dziecka do przedszkola w ustalonym terminie jest równoznaczne z rezygnacją z miejsca w przedszkolu.