INFORMACJE O DYŻURZE WAKACYJNYM

Szanowni Rodzice!

Informujemy, że w bieżącym roku nasze przedszkole pełni dyżur w sierpniu. Nabór na okres wakacyjny  prowadzimy  od 15 maja do 15 czerwca w następujący sposób: 1) rodzice dzieci uczęszczających do Publicznego Przedszkola Nr 13 składają DEKLARACJĘ –  DEKLARACJA do pobrania . Złożenie deklaracji w wymaganym terminie jest równoznaczne z przyjęciem dziecka na okres wakacji. 2) rodzice dzieci z pozostałych przedszkoli prowadzonych przez Gminę Piła składają WNIOSEKWNIOSEK  do pobrania. Dokumenty należy umieścić w skrzynce podawczej, znajdującej się w holu przedszkola. O przyjęciu lub nieprzyjęciu  dziecka, na podstawie złożonego wniosku,  rodzice zostaną powiadomieni 18 czerwca poprzez wywieszenie list w siedzibie przedszkola i na stronie internetowej. Informacji telefonicznej o wynikach rekrutacji na okres wakacji nie udzielamy.

Krystyna Żelazna-Wójcik – dyrektor przedszkola