Informacje o grupach w r. 2022-2023

dokonaliśmy podziału dzieci na grupy na przyszły rok szkolny. Przypominam, że w tegorocznym naborze do przedszkola przyjęliśmy 102 dzieci “ z deklaracji”, czyli kontynuujących edukację i 42 nowych dzieci z różnych roczników W związku z wymogiem tworzenia grup zbliżonych wiekowo, po uwzględnieniu możliwości po rekrutacji, stan obecnie funkcjonujących grup w niektórych przypadkach zostanie zmieniony. Wspólnie z wychowawcami dołożyliśmy starań, aby przyjąć możliwie najkorzystniejsze rozwiązania..  Jeżeli ktoś z Państwa chciałby uzyskać informację o tym, do jakiej grupy zostało przydzielone Państwa dziecko, proszę kontaktować się bezpośrednio i osobiście z wychowawcą. List grupowych nie publikujemy z uwagi na ochronę danych. Nie udzielamy także informacji telefonicznych w tej sprawie. Niestety, na obecnym etapie nie jest możliwe precyzyjne ustalenie nauczycieli, którzy będą pracować w poszczególnych grupach. Jest to związane z koniecznością dokonania zmian w arkuszu organizacji przedszkola, wynikających z wprowadzenia nowych przepisów o standaryzacji zatrudniania specjalistów od 1 września 2022 r.

Mam nadzieję, że przyjęte rozwiązania spotkają się z Państwa zrozumieniem.

Krystyna Żelazna-Wójcik
dyrektor przedszkola